CO NOWEGO?
Loading...

Darmowe szablony Blogspot do twojego użytku


 
Istnieje w internecie wiele cudownych szablonów na Bloggera, które dają olbrzymie możliwości nawet najbardziej wymagającym blogowiczom. Piękne i jednocześnie niepowtarzalne szalony Blogspot pozwalają stworzyć unikatową stronę, która będzie profesjonalną wizytówką naszej osoby, firmy lub przedsięwzięcia. Współcześnie projektowane szablony na Bloggera dają możliwość stworzenia profesjonalnie wyglądającej strony internetowej, która niczym nie odbiega od tych, które tworzą dla nas agencje marketingowe. Ekipa z e-wordpress.com. postanowiła zebrać dla was kilka prawdziwych perełek w jednym miejscu. Wybór szablonów jest przeolbrzymi, aczkolwiek dzisiaj przedstawiamy wam kilka ciekawych propozycji, które naszym zdaniem zasługują tutaj na wyróżnienie. Wybierz swój ulubiony motyw i pobierz go jeszcze dziś. Oto najlepsze i w pełni darmowe szablony Blogspot do twojego użytku!

Najlepsze darmowe szablony Blogspot gotowe do pobrania


 

POBIERZ

 

Szablon Kovid idealnie wpasowuje się w dzisiejsze czasy i wychodzi naprzeciw aktualnym problemom. Projekt został stworzony z myślą o zwiększaniu świadomości społecznej i profilaktyce medycznej. Ukierunkowany w celu przekazywanie wiedzy na temat koronawirusa oraz sposobom ochrony przed nim. Projekt szablonu Kovid umożliwi Ci szybkie zaprojektowanie strony docelowej dla placówki medycznej, witryny internetowej związanej z profilaktyką lub innym projektem związanym z medycyną.
 

Platforma Blogger nie zawsze jednak da wam wystarczające możliwości, szczególnie jeśli będziecie chcieli rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą w internecie. Jeśli chcesz zacząć zarabiać w internecie i założyć profesjonalnie wyglądający sklep, te szablony będą świetnie się do tego nadawać - Najlepsze szablony WooCommerce do stworzenia internetowego biznesu

 

 

 

POBIERZ

 

Jeśli kochasz gry kompuerowe, to ten szablon został stworzony z myślą o tobie. Przedstawiamy szablon Game X, nowoczesny, przejrzysty i genailany projekt na platformę Blogspot do gier. Ten szablon pomoże wyrazić twoją miłość do branży związanej z grami komputerowymi. Genialny motyw dla blogerów e-sportowych, miłośników nowości na rynku gier i całego przemysłu z tym związanego.

 

 


 

POBIERZ

 

Mono to łatwy w użyciu, przejrzysty i przyjazny dla SEO motyw Blogspot. W pełni responsywny projekt, który perfekcyjnie prezentuje się na komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach mobilnych. Budowa szablonu opiera się na trzech kolumnach, a jego menu zlokalizowane jest po lewej stronie. Jedną z zalet tego szablonu jest szybkie ładowanie, co ułatwi korzystanie z zaprojektowanej witryny internetowej. Świetny szablon Bloggera na blogi personalne, podróżnicze, o modzie lub fotografii. Tak zaprojektowane darmowe szablony Blogspot to nie lada gratka dla każdego blogowicza.


Przy okazji nie zapomnij sprawdzić - Jak zarobić dodatkowo pieniądze w internecie?

 

 

POBIERZ

 

Czy myślałeś kiedyś o założeniu własnego sklepu internetowego? Szablon SoraShop umożliwi Ci spełnienie tego marzenia. Zaprojektowany tak, by przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów. Responsywny projekt, który dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych. Genialne rozwiązanie dla twojego przyszłego sklepu internetowego, który pozwoli Ci zwiększyć zyski ze sprzedaży lub uzyskać stały dochód pasywny.

 

  • Responsywny
  • Sklep e-commerce
  • Przyjazdny dla urządzeń mobilnych
  • Szybko ładujący się projekt
  • Wbudowane ikony społecznościowe


 

POBIERZ

 

Zaczynamy od ciekawej propozycji jaką jest piękny szablon Blogger o nazwie Director. Ten elegancki motyw to idealna propozycja dla tych bloggerów, którzy chcą w wyrazisty sposób przedstawić swoje portfolio. Szablon pozwala zaprezentować twoje pracy i stworzyć dla siebie wirtualne CV. Tym sposobem motyw ten staje się perfekcyjnym rozwiązaniem dla tych osób, które pracują jako freelancerzy. Director to elegancki motyw, który sprawdzi się również perfekcyjnie dla ludzi prowadzących swój własny biznes. Znajdziemy w tym szablonie wszelkie niezbędne dodatki oraz ulepszonymi funkcjami. Szablon Director pozwoli zaprojektować piękną stronę wizytówkę dla korporacji, małych firm lub osób prowadzących sprzedaż internetową. Do swojego szablonu otrzymujesz pełną dokumentację. 

 

W dokumentacji znajdziesz niezbędną instrukcję i potrzebne wskazówki. Pomorze Ci to lepiej zrozumieć proces konfiguracji tego szablonu. Znajdziesz tam również film na YouTube, który będzie dodatkową instrukcją dla Ciebie. Projekt tego szablonu jest w pełni responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych. Oznacza to, że twoja strona będzie znakomicie prezentować się na telefonach komórkowych, eBookach, iPadach. w projekcie tym znajdziemy również gotowe miejsce na reklamy, wbudowane ikony społecznościowe, rozwijane menu i wiele więcej. Jeśli interesują nas jedynie najlepsze darmowe szablony Blogspot, to ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

 

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza