CO NOWEGO?
Loading...

Jak zmienić szablon na Tumblr?


darmowe szablony Tumblr

Każdy kto pragnie stworzyć niepowtarzalnego bloga na platformie Tumblr, swoją przygodę powinien zacząć od znalezienia perfekcyjnego szablonu. Do wyboru mamy płatne oraz darmowe szablony Tumblr, które pozwalają stworzyć unikatowy blog. Wiele osób posiada już jednak blog, który z czasem może pragnąć unowocześnić lub odświeżyć. Rozwiązaniem jest wymiana starego szablonu na zupełnie nowy. Jak zmienić szablon na Tumblr?

Eleganckie szablony Tumblr do wykorzystania za darmo

Tak samo jak na wielu platformach blogowych, tak i na Tumblr możliwe jest korzystanie z szablonów. Zwane z angielskiego free Tumblr templates, to właśnie darmowe szablony Tumblr. Jeśli twórca bloga chce się wyróżnić i być oryginalny, może taki szablon sam sobie stworzyć. Osoba, która nigdy wcześniej tego nie robiła może posłużyć się instrukcją, jaką omawiana platforma zamieściła na swojej stronie w zakładce „Pomoc”. Jeśli nie potrafi, a wśród darmowych szablonów znalazła coś wystarczająco atrakcyjnego, może po prostu z nich skorzystać. Piękne darmowe szablony Tumblr znajdziecie w tej zakładce: Eleganckie szablony Tumblr - wybierz swój ulubiony! Użytkownik może wybrać coś z popularnych wersji, jak i wgłębić się w konkretne kategorie, które między innymi odnoszą się do układu treści: jedna kolumna, dwie kolumny, siatka. Darmowych szablonów jest wiele: tych bardzo minimalistycznych jak i eksplodujących feerią kolorów. Ze zdjęciami, wzorami i abstrakcjami. Istnieją również jednobarwne z kontrastującym kolorem tekstu.

Jak zmienić stary szablon Tumblr na nowy?

Szablon Tumblr darmowy można zmieniać dowolnie. Jeśli jeden nam się znudzi, można go zastąpić innym, a nawet edytować i dopasować do swoich potrzeb. Wystarczy wejść w funkcję „Ustawienia” i wybrać w menu blog. Następną opcję, jaką należy wybrać jest „Edytuj wygląd”. Z tego miejsca możemy dostosować szablon lub zupełnie go zmienić. Można również podejrzeć jak wygląda nasz blok z danym szablonem. Wystarczy wejść na niego wpisując w wyszukiwarce adres URL lub z pozycji tworzenia kliknąć „blog”. Wiele osób potrafi spędzić bardzo dużo czasu na ciągłym dopracowywaniu swojego bloga. Uczą się jak stworzyć swój własny szablon lub udoskonalają ten, który jest darmowy. Wiele darmowych szablonów na platformę Tumblr znajdziecie na naszej stronie.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza