CO NOWEGO?
Loading...

Skąd pobrać piękne darmowe szablony Tumblr?

darmowe szablojny tumblr, motywy tumblr

Profesjonalna platforma mikroblogowa o nazwie Tumblr, oferuje swoim użytkownikom ogrom możliwości. Pozwala publikować interesujące grafiki, ciekawe linki oraz inspirujące cytaty. Jeszcze lepszą wiadomością dla użytkowników tej platformy jest fakt, że w sieci można znaleźć gotowe darmowe szablony Tumblr do pobrania. To najprostszy i jednocześnie najszybszy sposób, na zaprojektowanie swojego perfekcyjnego bloga. Piękne darmowe szablony Tumblr umożliwiają stworzenie cudownych blogów modowych, personalnych lub fotograficznych. Eleganckich szablonów na bloga jest prawie tak wiele jak kreatywnych pomysłów na jego stworzenie. Poniżej znajdziesz ich na prawdę wiele!

Zacznij blogować już dziś - razem z e-wordpress.com!

Pisać zawsze warto, jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej. Niewątpliwie jednak blogowanie dalej możliwość wyrażenia siebie. Zdarza się jednak i tak, że brak nam inspiracji, iskry która wznieci płomień. Jeśli zatem nie masz pomysłów do utworzenia swojego pierwszego bloga, nie bój się podpatrzeć kilka ciekawych pomysłów w tym wpisie: 102 ciekawe pomysły na udany blog

 W pisaniu nie chodzi o zdobywanie pieniędzy, sławy, uznania, kobiet czy przyjaciół. Koniec końców piszemy, by wzbogacić życie naszych czytelników i swoje przy okazji. Chodzi o uszczęśliwianie. Po prostu o uszczęśliwianie. ~ Stephen King

Blogowanie to czysta przyjemność, jednak oprócz uszczęśliwiania innych, dostajesz możliwość pozyskania dochodu pasywnego. W prosty sposób możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Jednak bez odpowiednio wyglądającego bloga, z pewnością nie uda nam się zachęcić czytelników do odwiedzin!

Gdzie znajdziemy darmowe szablony Tumblr?

Mówi się, że w życiu nie ma nic za darmo. W przypadku szablonów na platformę Tumblr to stereotypowe myślenie ulega zaprzeczeniu. Internet pozwala nam dotrzeć do twórców, którzy oferują swoje projekty zupełnie za darmo. Jednym z takich miejsc jest oficjalna strona tej mikroblogowej platformy. Miejsce to posiada jednak kilka wad. Jedną z nich jest fakt, iż większość twórców umożliwia tam pobranie jedynie jednego lub dwóch szablonów za darmo, a resztę swoich projektów oferuje odpłatnie. 

Od nas dostajesz jedynie najlepsze szablony!

Specjalnie dla was przygotowaliśmy na naszej stronie specjalne zestawienia najlepszych szablonów Tumblr. Na e-wordpress masz olbrzymi wybór szablonów na różne platformy blogowe. Jeśli zdecydujesz się na zmianę platformy blogowej, znajdziesz tu  -> profesjonalne motywy WordPress oraz -> oryginalne szablony Blogspot. Oto kilka interesujących zestawień, gdzie znajdziecie jedynie najlepsze i w 100% darmowe szablony Tumblr:Czym warto się kierować przy wyborze szablonu?

Wybierając swój ulubiony szablon, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Decydując się na konkretny szablon, w pierwszej kolejności sprawdź, czy posiada od odpowiednią ilość kolumn. Jednokolumnowe szablony prezentują się pięknie, jednak dają małe możliwości. W przypadku Tumblr, niektóre szablony są łatwo konfigurowalne i masz możliwość zmiany ustawień dotyczących ilości kolumn. 

Kolejną nadzwyczaj ważną kwestią przy wyborze perfekcyjnego szablonu, jest jego elastyczność. Idealny szablon musi znakomicie prezentować się na urządzeniach przenośnych. Przed zainstalowaniem konkretnego szablonu, warto upewnić się, że jest on dostosowany do urządzeń mobilnych jak smarfon, tablet lub notebook.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza