CO NOWEGO?
Loading...

Najlepsze darmowe szablony Tumblr do twojego użytku

Darmowe szablony Tumblr

Platforma Tumblr jest genialnym miejscem do stworzenia swojego pierwszego bloga. Możemy dzielić się na blogu swoimi przemyśleniami, pisać poradniki lub umieszczać najnowsze newsy. To również niezwykłe miejsce, gdzie będziesz mógł wrzucić swoje ulubione kawały, audycje telewizyjne oraz ciekawe linki. To jedna z najprostszych platform blogowych, która oferuje olbrzymie możliwości. Dowiedz się zatem jak blogować i dołącz do społeczności ludzi, którzy stworzyli już ponad pół miliarda blogów.

Nie wiesz jak zacząć blogować? Zajrzyj tutaj: Jak założyć bloga?

W pisaniu nie chodzi o zdobywanie pieniędzy, sławy, uznania, kobiet czy przyjaciół. Koniec końców piszemy, by wzbogacić życie naszych czytelników i swoje przy okazji. Chodzi o uszczęśliwianie. Po prostu o uszczęśliwianie. ~ Stephen King

W tym poście dostaniesz od nas kilka oryginalnych szablonów Tumblr. Tym co jest w nich najlepsze to fakt, że dostajesz je zupełnie za darmo. Prezentujemy szablony, które idealnie sprawdzą się jako blog personalny, modowy lub fotograficzny. Oto piękne darmowe szablony Tumblr - nie zwlekaj, wybierz swój ulubiony i zacznij blogować z pasją!

Kreatywne szablony Tumblr do stworzenia unikalnego bloga:


Szablony Tumblr
Szablony TumblrDarmowe szablony TumblrDarmowe szablony TumblrMotywy Tumblr
0 komentarze:

Publikowanie komentarza