CO NOWEGO?
Loading...

Skąd pobrać darmowe szablony CV?

Skąd pobrać darmowe szablony CV?

Wszyscy marzą o tym by znaleźć idealna pracę. Takiej w której będą się mogli swobodnie rozwijać, zarabiać godne pieniądze i mieć przyjemna atmosferę. Jednak fakt, że jest to wspólne marzenie wielu osób, skutecznie utrudnia znalezienie takiej pracy każdemu. Warto zatem zrobić wszystko co się da, by dopomóc szczęściu. Kiedy już znajdziemy swoja wymarzoną ofertę pracy, warto zadbać o to, by nasze CV wyróżniało się pośród reszty. To przecież właśnie kreatywnie wykonane CV może dać pracodawcy pierwszy bodziec do tego, by to właśnie nas zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną.

Kreatywne szablony CV

Oczywiście możemy odpalić Microsoft Word, a następnie sami się podjąć napisania i zaprojektowania takiego CV, jednak efekt końcowy może nie koniecznie spełnić nasze oczekiwania. Nie ma się czym przejmować, u nas na e-wordpress znajdziesz puste szablony CV do wypełnienia za damo. Gotowe już wzory CV musisz jedynie wypełnić swoimi danymi, a następnie pobrać w formie pliku PDF. To naprawdę proste, by w kilka chwil stworzyć kreatywne Curriculum Vitae, dzięki któremu pokażesz się jako ekspert w swojej branży i osoba z nieszablonowym myśleniem.

Gotowe wzory CV do pobrania za darmo

Poniżej mamy dla Ciebie interesujące szablony, które będziesz mógł wykorzystać do swojego użytku. Puste wzory do wypełnienia, które musisz uzupełnić swoimi danymi. Nie musisz szukać na stronach typu Chomikuj, u nas masz wszystko za darmo. I pamiętaj, nie twórz sztywnego CV pisząc ścianę tekstu. Podaj tylko najbardziej istotne informacje. Nadmiarem informacji możesz tylko przedobrzyć, a efekt będzie odwrotny. Jeśli nie chcesz pokazywać swojego wizerunku, są tu również wzory bez zdjęcia. Więc rozsiądź się wygodnie w fotelu i wybierz swój ulubiony wzór. Nie zapomnij napisać nam w komentarzu – co wybrałeś i polub nasz fanpage!Nadzwyczaj kolorowy szablon CV, który pozwala pokazać twoją osobę w barwny sposób. Wzór ten posiada dwie kolumny, a po lewej stronie możemy dodać swoje własne zdjęcie. Dla tych osób, które nie chcą pokazywać swojej twarzy, mogą skorzystać z innych wersji szablonów, które bardziej skupiają się na treści..

 
Ten przestawiony tutaj szablon CV, będzie perfekcyjnie pasował dla osób poszukujących pracy w przemyśle, hurtowniach oraz branżach powiązanych z budownictwem. Idealny motyw dla magazynierów oraz specjalistów w najróżniejszych branżach powiązanych z wiedzą ścisłą. W edytorze możesz dowolnie zmienić kolory pod swój gust, a górne zdjęcie usunąć wstawiając swoje.
Jeśli szukasz pracy jako fryzjer, ten wzór CV jest wręcz idealny dla Ciebie. Szablon ten pozwala ciekawie opisać twoje doświadczenie zawodowe, mocne strony oraz zainteresowania. To również świetne rozwiązanie dla tych osób, które niekoniecznie chcą dodawać swoje własne zdjęcie. Jeśli jednak chcemy to zrobić, możemy usunąć grafikę przedstawiającą twarz mężczyzny z wąsami na swoją własną.
 
 
 
 
Ten wzór to prosty projekt, który bazuje na trzech kolorach. Kolory te jednak możesz dowolnie zmienić i dostosować do swoich potrzeb. Szablon ten będzie świetnie pasował dla tych osób, które cenią sobie minimalizm. Szablony CV tego pokroju bardziej  bazują na treści, a mniej skupiają się na efektach graficznych.
 
 POBIERZ
 To już ostatni szablon w naszym zestawieniu, który pozwoli przedstawić twoją osobę w nadzwyczaj oryginalnym świetle. Jeśli szukasz pracy w agencji marketingowej, branży PR lub jako grafik komputerowy, ten szablon CV będzie dobrym pomysłem.
 
 
 
 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza