CO NOWEGO?
Loading...

Eleganckie szablony Tumblr – wybierz swój ulubiony!

Platforma Tumblr to jedno z najbardziej popularnych miejsc do blogowania. Umożliwia utworzenie od podstaw bloga i publikowanie na nim wszystkiego co praktycznie możemy zapragnąć jako blogerzy. To prosty sposób na dzielenie się z innymi zdjęciami, linkami, cytatami, interesującymi tekstami, ulubionymi utworami ze Spotify, plikami wideo. To już ponad 490 mln przeróżnych blogów na których jest udostępniane dosłownie wszystko.

Piękne darmowe szablony Tumblr na twój blog

Możesz w prosty sposób udostępniać to co inni dodali u siebie. Wystarczy że zaobserwujesz blog który Cię zainteresuje a posty będą widoczne u Ciebie. To idealne miejsce jeśli chcesz nawiązać nowe znajomości przez internet. Tumblr ciągle tętni życiem i zrzesza wiele swoich fanów. Możesz w banalnie prosty sposób założyć swój blog i dzielić się czymkolwiek zapragniesz. W kilka chwil tworzysz własną społeczność, która wymienia się interesującymi dla siebie informacjami, muzyką czy plikami wideo.

Dostajesz potężne możliwości do blogowania, które jeśli się postarasz, możesz umiejętnie wykorzystać. Twój blog może być swobodnie edytowany, w sieci znajdziesz darmowe szablony na Tumblr które pozwolą sprawić, że twój blog stanie się jeszcze bardziej niepowtarzalny.

Skąd pobrać szablony na Tumblr?

W sieci znajdziesz interesujące i oryginalne motywy Tumblr. Zarówno te darmowe szablony Tumblr jak i płatne są warte uwagi. Jednak jeśli pragniesz by twój Tumblr blog wyglądał jak ze snu, powinieneś obejrzeć szablony od ThemaForest. A poniżej przedstawiamy kilka ciekawych, darmowych motywów od nas, wybierz swój ulubiony szablon:

piękne szablony Tumblr


Laser to piękny a zarazem kreatywny szablon na platformę Tumblr, pozwala na płynne przewijanie w poziomie. Umożliwia pokaz slajdów dla wszystkich zdjęć a posty można otwierać bezpośrednio na stronie głównej. Posiada w pełni konfigurowalny pasek boczny z opisem, awatarem oraz linkami. Działa sprawnie na wszystkich urządzeniach i nowoczesnych przeglądarkach.


szablony na Tumblr


Ten szablon będzie idealny dla wymagających blogerów, którzy uwielbiają eksponować posty i dodawać piękne fotografie. Szablon Curly pozwala na wybranie pomiędzy dwoma, trzema lub czterema kolumnami dla postów. Można kliknąć bezpośrednio w fotografię w celu powiększenia jej. Pozwala polubić i udostępnić posty bezpośrednio ze strony głównej. W pełni dopasowany pasek boczny z opisem oraz awatarem. Widget na basku bocznym posiada ikony społecznościowe na Instagram, Tiwtter, Flick oraz Dribbble. Dodatkowo to nowoczesny szablon Tumblr, który działa na urządzeniach mobilnych.

Darmowy szablon Tumblr


Candice to niezwykły szablon Tumblr stworzony z myślą o postach, które chcemy pokazać w piękny sposób. Jednokolumnowy szablon, który pozwala na proste dostosowanie wielu funkcji na własne potrzeby, bez skomplikowanego kodowania. Elastyczny i w pełni dostosowany do urządzeń przenośnych. Idealnie będzie się prezentował na tablecie, laptopie lub twoim telefonie komórkowym.

Szablon Tumblr


Pation to piękny szablon Tumblr, którego nie mogło zabraknąć na naszej liście. Oferuje ponad czterdzieści pięć rodzaju różnych czcionek i dziesięć linków społecznościowych. Pozwala na dostosowanie rozmiaru posta. Szablon ten jest w darmowy, jak wszystkie inne szablony zaprezentowane w tym zestawieniu. To genialny wybór, jeśli pragniesz stworzyć wyjątkowy blog. Zdecydowanie tej pozycji nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu darmowych szablonów na platformę Tumblr.

szablon Tumblr blog personalny


Classy to kreatywny szablon Tumblr, idealny na blog personalny. Posiada wbudowane Google Analytics do tego by lepiej monitorować ruch na swoim blogu. Układ szablony jest responsywny i dopasowany do urządzeń mobilnych. Posiada szeroką gamę standardowych czcionek i kolorów. Jest darmowy i gotowy do zainstalowania, jeśli podoba Ci się ten piękny szablon, możesz go bezproblemowo pobrać. Stwórz swój niepowtarzalny blog razem z szablonem Classy.

Jeśli podobały Ci się szablony, nie zapomnij polubić nasz fanpage - kliknij tutaj.

Dodatkowo jeśli chcesz zobaczyć więcej darmowych, cudownych szablonów Tumblr kliknij w ten link: Piękne szablony Tumblr na twój blog!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza