CO NOWEGO?
Loading...

Skąd pobrać darmowe zdjęcia?

zdjęcia komercyjne, pixabay, pexels, freepik, unsplash, darmowe zdjęcia fotolia, darmowe obrazki do prezentacji, darmowa grafika wektorowa, shutterstock, zdjęcia, fotografie, fotografia, darmowe zdjęciaPięknie wykonane zdjęcia są kluczem do przyciągającego uwagę wpisu. To również idealny sposób na stworzenie atrakcyjnej aukcji. Piękne zdjęcia są potrzebne do prezentacji, promocji i wiele innych rzeczy. Istotnym elementem pobranych zdjęć jest to, by były one na wolnej licencji. Prawa autorskie są bardzo ważne, i nigdy nie powinniśmy ich z premedytacją łamać. Takie praktyki mogą skończyć się nie potrzebnymi problemami. Poniżej przedstawiamy strony na których znajdziesz darmowe zdjęcia, obrazki potrzebne do prezentacji na uczelnie i oryginalne grafiki gotowe do druku.


Obrazki do pobrania za darmo na komputer

Najpopularniejszą stroną w tym zestawieniu będzie Pixabay, który udziela do dyspozycji internautów ponad 1.9 mln zdjęć. Znajduje się tam darmowa grafika wektorowa do użytku komercyjnego, zdjęcia, oryginalne ilustracje a nawet pliki wideo, które są wolne od wszelkich praw autorskich oraz są udostępniane internautom do użytku, bez konieczności przypisywania autorstwa. Fotografie mogą być swobodnie wykorzystywane jednak zawsze powinniśmy sprawdzić czy dana fotografia nie posiada ograniczeń ze strony autora. W niektórych przypadkach licencja Creative Commons wymaga przypisania odnośnika do źródła.

„Fotografia jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania.” - Ansel Adams

Alternatywa dla darmowych zdjęć dostępnych dla wszystkich

Darmowe zdjęcia komercyjne mają jednak to do siebie, że są dostępne dla wszystkich. To nie jest dobra informacja dla tych, którzy stawiają na oryginalny content na swojej stronie. Zdjęcia te nie zawsze są wystarczającej jakości, a zdecydowanie nie są unikatowe. To też jeśli chcemy by nasza strona, aukcje internetowe czy też wpisy prezentowały się rewelacyjnie, warto skorzystać z opcji jaką daje Shutterstock. Znajdziesz tam profesjonalne zdjęcia, ilustracje, obrazy wektorowe, pliki wideo jakości HD i 4K oraz wysokiej jakości utwory muzyczne, w zależności od swoich potrzeb.


  • Shutterstock

Popularne portale z darmowymi zdjęciami do pobrania

Oto najpopularniejsze strony, gdzie znajdziesz darmowe obrazki do pobrania, całkowicie za darmo na twój komputer. 


  • Pixabay
  • Pexels
  • Freepik
  • Flickr
  • Unsplash
  • Fotolia
  • Adobe Stock

Piękne zdjęcia pobudzają wyobraźnie ludzi. To dzięki nim można skutecznie przykuć uwagę czytelnika. To również sprawdzone narzędzie by zwiększyć sprzedaż. Rynek e-commerce rozwija się w błyskawicznym tempie, przyciągająca uwagę aukcja stoi za sukcesem sprzedaży. To wszystko za sprawą wyjątkowych zdjęć i ciężkiej pracy ich autorów, którzy wkładają w ich wykonanie swoje serce. Szanujmy zatem pracę ludzi i ich prawa autorskie, którzy z taka pasją przykładają się do swoich fotografii. I doceńmy potencjał jaki drzemie w umiejętnym doborze i wykorzystaniu zdjęć.0 komentarze:

Publikowanie komentarza