CO NOWEGO?
Loading...

Skąd pobrać darmowe szablony Blogspot?

szablony Blogspot, szablony na Bloggera, darmowe szablony Blogger


Prowadzenie własnego bloga daje wiele możliwości, to nie tylko sposób na promowanie swojego biznesu. Blogowanie to radość która płynie z każdym napisanym słowem. Możliwość dotarcia do innych, przekazania swoich myśli. To wartościowe porady którymi ludzie wzajemnie się dzielą na całym świecie. Blog pozwala wyrazić siebie. Dlatego tak ważny jest sposób podania ludziom słowa pisanego. Atrakcyjny wygląd bloga, może skutecznie zatrzymać czytelnika przykuwając jego uwagę. Odpowiedni szablon na bloga to również wiele korzyści które przyczynią się do odniesienia  sukcesu w świecie blogosfery.

Jak wybrać odpowiedni szablon Blogspot?

Kiedy już zaczniemy przeglądać szablony na Bloggera to zanim zdecydujemy się na konkretny wybór warto zwrócić uwagę na kilka detali, które mogą znacząco wpłynąć na pozycje jakie osiągniemy w wyszukiwarce Google. Kluczowym i wręcz bezdyskusyjnym warunkiem wyboru, jest to, by szablon był responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych. Współcześnie wujek Google lepiej ocenia strony, które współgrają z smartfonem, tabletem czy też notebookiem. Ruch generowany z urządzeń mobilnych jest bardzo istotny i odgrywa coraz większą rolę.

„Bloguj z pasją. Pasja się rozprzestrzenia.” – Scott Stratten

Wybierając odpowiedni szablon warto też zwrócić uwagę na kompatybilność z przeglądarkami, każda przeglądarka inaczej odczytuje kod strony. Dany kod będzie inaczej wyglądał w Google Chrome, a jeszcze inaczej w Internet Explorer.

Gdzie pobrać szablony Blogspot?

Poniżej kilka najbardziej popularnych stron internetowych, gdzie znajdziecie szeroki wybór jeśli chodzi o szablony na Bloggera:

  • ThemeForest
  • BTemplates
  • DeluxeTemplates
  • Colorlib
  • Templateclue
0 komentarze:

Publikowanie komentarza