CO NOWEGO?
Loading...

Kreatywne szablony Blogspot na własny internetowy biznes

Platforma Blogger pomaga zrealizować wiele pomysłów. Jednym z nich jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Blogerzy walczą o to by dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Od ilości odbiorców przecież będzie zależeć, to czy zarobią na swojej stronie internetowej, blogu lub sklepie internetowym. Wielu z nich decyduje się na to by spieniężyć swoją stronę, poprzez popularne formy reklamy o których pisałem we wpisie - Jak zarobić na blogu? 

Jest jednak w sieci wiele niezwykłych szablonów Blogspot, które pozwolą stworzyć własny internetowy biznes. Być może, nie będzie on generował wielkich zysków. Najważniejsze jednak, by nie generował strat. Jeśli w ten sposób osiągniemy dodatkowy dochód pasywny - to dlaczego by nie spróbować?

Darmowe szablony e-commerce na platformę Blogger

Pamiętaj by udostępnić to zestawienie dalej, być może ktoś z twoich znajomych dostanie olśnienia i zrealizuje swoje marzenie o własnym internetowym biznesie. A teraz prezentujemy wam kreatywne szablony Blogspot, które przy odrobinie pomysłowości i motywacji, pozwolą stworzyć Ci dodatkowy dochód pasywny. Jeśli od dawna marzyłeś o własnym sklepie internetowym, te cudowne szablony na Bloggera pomogą spełnić twoje marzenie! 


szablony Blogspot e-commerceStwórz raj dla wszystkich zakupoholików, ten pomysłowy szablon na Bloggera został stworzony na wzór stron z kuponami promocyjnymi. Posiada niesamowite funkcje, które umożliwią udostępnianie Ci różnego rodzaju kuponów i zniżek. 

To w pełni responsywny szablon dostosowany do urządzeń mobilnych. Kompatybilny ze popularnymi przeglądarkami i błyskawicznie ładujący się. Jeśli pragniesz stworzyć swój własny biznes internetowy w którym będziesz umożliwiał ludziom skorzystanie z przeróżnych promocji - ten szablon jest właśnie dla Ciebie!


szablony na BloggeraWłasna księgarnia internetowa, dlaczego by nie spróbować? SoraBook może Ci w tym pomóc! Ten responsywny szablon na Bloggera został stworzony z myślą o autorach sprzedającyh książki i internetowych księgarniach. Jest poświęcony promocji i sprzedaży ebooków oraz książek. W piękny sposób zaprezentujesz swoją ofertę. W pełni zoptymalizowany szablon Blogspot i przyjazny dla wyszukiwarek.


szablony Blogger e-commerce
Easy Cart idealnie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju e-commerce. Zakupy online stają się coraz bardziej popularne, a ludzie wygodni. To też ten model sprzedaży wydaje się dobrym kierunkiem w dzisiejszych czasach. 

„Dzięki lajkom rachunków nie popłacisz. Dzięki sprzedaży – owszem” - Noah Kagan

To wspaniały szablon na Bloggera który umożliwi stworzenie Ci profesjonalnego sklepu internetowego z odzieżą. Dostajesz nowoczesny design oraz w pełni responsywny układ szablonu, który jest kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami. Ten darmowy szablon jest gotowy do pobrania!

szablony Blogpost księgarnia internetowa


To już kolejny kolorowy szablon który pozwoli Ci stworzyć internetową księgarnie. Niezwykle barwny szablon, z interesującą paletą kolorów. Kreatywnie zaprojektowane górne menu oraz wyszukiwarka. Stworzony z myślą o pisarzach, blogerach, dystrybutorach książek, wydawców oraz wszystkich tych którzy są powiązani z pisaniem bądź sprzedażą książek. W pełni responsywny szablon który pozwoli stworzyć Ci sklep e-commerce. 

Szablony na Bloggera sklep internetowy


Laptopy, telefony, smartwatche i inne elektroniczne sprzęty oraz gadżety. Ten szablon Bloggera nazywa się SoraCart i umożliwi Ci stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego z elektroniką. U góry szablonu dostajesz duży baner który umożliwi Ci wyeksponowanie swoich nowych produktów. Wykorzystaj potencjał tego szablonu jak tylko potrafisz. W pełni responsywny i czeka na pobranie, kompletnie za darmo.

Jeśli czujesz niedosyt, przeglądnij nie martw się, znajdziesz u nas o wiele więcej. Jeśli chcesz zobaczyć inne nasze szablony Blogspot, wystarczy że skorzystasz z naszej wyszukiwarki. I nie zapomnij polubić nas na naszym Fanpage!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza