CO NOWEGO?
Loading...

Kontakt z nami


Kilka słów o nas - kim jesteśmy?

E-wrodpress to profesjonalna strona, która oferuje zdecydowanie więcej, niż tylko motywy WordPress. Znajdziecie u nas nie tylko darmowe czy płatne szablony WordPress, ale również piękne darmowe szablony Blogspot, eleganckie szablony Tumblr oraz Joomla. Dla tych którzy poszukują nowej pracy, dostępne są gotowe wzory CV. Wystarczy wybrać swój ulubiony, a następnie pobrać na swój komputer i wypełnić. A jeśli szukacie wartościowych porad odnośnie blogowania, to dobrze trafiliście. Tylko u nas, wiele cennych wskazówek dla Bloggerów z całego kraju!


Kontakt z nami

W razie chęci nawiązania współpracy bądź próśb związanych z dodaniem swojego szablony zachęcamy do kontaktu z nami. Jeśli chcecie się z nami skontaktować to macie kilka możliwości. Najprostszym sposobem jest napisanie do nas wiadomości po przesz formularz kontaktowy. Innym sposobem jest również kontakt poprzez nasze media społecznościowe dostępne na stronie.

Jeśli pytanie jest techniczne i dotyczy jakieś czynności związanej z ustawieniami swojego szablonu, lub wyrażeniem opinii zachęcamy do pozostawienia komentarza pod wybranym postem. Zawsze można zostawić swój komentarz, a z pewnością ktoś na niego odpisze, o ile będzie w stanie pomóc.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza